Piękne, funkcjonalne okna – jak je wybrać?

Posted by on lip 19, 2016 in Wyposażenie Nieruchomości | Możliwość komentowania Piękne, funkcjonalne okna – jak je wybrać? została wyłączona

Piękne, funkcjonalne okna – jak je wybrać?

Wykończenie lokalu mieszkalnego nie zawsze będzie banalne. Wiele interesujących się tym będzie chciała poradzić się profesjonalnego architekta wnętrz, by zrezygnować z przymusu, by się takimi sprawami zająć. Dzisiaj udowodnimy, że to nie musi być tak skomplikowane, jak może się wydawać w pierwszej chwili.

Read More

Jak zaaranżować dom?

Posted by on wrz 3, 2014 in Wyposażenie Nieruchomości | Możliwość komentowania Jak zaaranżować dom? została wyłączona

Jak zaaranżować dom?

Każdy z nas choć raz w swym domu miał do czynienia z odnowieniem wnętrza.

Robimy to ,aby coś zmienić. Ostatnimi czasy na topie jest projektowanie pomieszczeń. Gro specjalistów trudni się taką praktyką i próbuje spełnić najróżniejsze wymagania klientów. Często do takowej czynności angażujemy fachowca, który projektuje:

Read More

Ogrodzenia i płoty

Posted by on kw. 10, 2014 in Wyposażenie Nieruchomości | Możliwość komentowania Ogrodzenia i płoty została wyłączona

Ogrodzenia i płoty

Najpiękniejszą częścią każdego domku jednorodzinnego jest ogródek. Abstrahując od kwiatostanu, istotna jest siatka ogrodzeniowa, którą można nabyć, w każdym sklepie z dodatkami do ogrodu, np.:

  1. Castorama,
  2. Garden World,
  3. i inne.
Read More

Jak odgrodzić nieruchomość?

Posted by on lut 28, 2014 in Wyposażenie Nieruchomości | Możliwość komentowania Jak odgrodzić nieruchomość? została wyłączona

Jak odgrodzić nieruchomość?

Wszystkie nieruchomości mają określone linie, które świadczą o zakończenie terenu należącej danej sztuce gruntu. Zazwyczaj aby to zaznaczyć budujemy ogrodzenia. Rozróżniamy wiele ich rodzajów zależnie od:

  • surowca z jakiego zostały wyprodukowane
  • gatunku prefabrykatów z jakich powstały
Read More