Projektowanie domu dla seniorów i osób niepełnosprawnych

Posted by on paź 23, 2023 in Inne | Możliwość komentowania Projektowanie domu dla seniorów i osób niepełnosprawnych została wyłączona

Projektowanie domu dla seniorów i osób niepełnosprawnych

Z każdym rokiem społeczeństwo się starzeje, co powoduje wzrost liczby seniorów w naszym kraju. Równocześnie wzrasta liczba osób niepełnosprawnych, które również potrzebują dostosowanej przestrzeni mieszkalnej. Dostosowanie domów do ich potrzeb nie jest jedynie kwestią komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa i możliwości prowadzenia pełnowartościowego życia.

Read More

Jak nowoczesne elektroniczne systemy przeciwpożarowe zapewniają bezpieczeństwo w obiektach hotelarskich?

Posted by on sie 25, 2023 in Inne | Możliwość komentowania Jak nowoczesne elektroniczne systemy przeciwpożarowe zapewniają bezpieczeństwo w obiektach hotelarskich? została wyłączona

Jak nowoczesne elektroniczne systemy przeciwpożarowe zapewniają bezpieczeństwo  w obiektach hotelarskich?

System przeciwpożarowy, czyli system PPŻ, jest zestawem technicznych i organizacyjnych rozwiązań mających na celu wykrycie, ostrzeżenie oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się ognia w budynku. Elektroniczne systemy przeciwpożarowe to nowoczesne wersje klasycznych systemów, które wykorzystują zaawansowane technologie do monitorowania i reagowania na zagrożenia pożarowe.

Read More

Rekuperator w domu – sprawdź możliwości rekuperacji w swoim domu!

Posted by on wrz 26, 2022 in Inne | Możliwość komentowania Rekuperator w domu – sprawdź możliwości rekuperacji w swoim domu! została wyłączona

Rekuperator w domu – sprawdź możliwości rekuperacji w swoim domu!

Podczas budowy domu trzeba wziąć pod uwagę bardzo wiele różnych kwestii, które będą miały później znaczący wpływ na komfort mieszkania, a często także na koszty eksploatacji domu.

Read More

Kabiny HPL – trwałość, elegancja i prestiż

Posted by on paź 28, 2021 in Inne | Możliwość komentowania Kabiny HPL – trwałość, elegancja i prestiż została wyłączona

Kabiny HPL – trwałość, elegancja i prestiż

Korzystanie z pomieszczeń sanitarnych powinno być wygodne i bezpieczne, dlatego tak konieczne jest dostosowanie toalet i łazienek do wysokich standardów oraz wymagań.

Read More

Rzeczoznawca – gdy potrzebujemy wyceny

Posted by on lut 8, 2016 in Inne | Możliwość komentowania Rzeczoznawca – gdy potrzebujemy wyceny została wyłączona

Rzeczoznawca – gdy potrzebujemy wyceny

Jak wycenić nieruchomość?

Rzeczoznawca majątkowy musi przejść długą drogę aby móc samodzielnie orzec jaką wartość ma dana nieruchomość. Co istotne zawsze jest to wartość przybliżona ponieważ realna zależy od tak dużej ilości czynników, że 2 dni po jej ustaleniu może ulec zmianie. Niestety ale taki to rynek: podany na wahania i wpływy – choćby rynków finansowych.

Read More

Ogrody zimowe

Posted by on wrz 26, 2013 in Inne | Możliwość komentowania Ogrody zimowe została wyłączona

Kto z nas nie chciałby przebywać podczas zimy w ciepłym ogrodzie? Obecnie jest takowa możliwość, gdyż dostępne są na rynku ogrody zimowe. Nadają się do montażu przy nieruchomości wolnostojących, które mają trochę dodatkowych metrów kwadratowych powierzchni. W oranżeriach możemy prowadzenia osobnej działki. Dlatego w centrum zimowego okresu jesteśmy w stanie delektować się własnymi warzywami. Ogrody takie są przeznaczone przede wszystkim do ludzi chcących poczuć wakacyjny klimat podczas zimnych dni.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wykonane są one głównie z:

  • metalu
  • szyb
  • belek

Rozwiązania takie są delikatne i nie naruszają struktury domu. Budowa oranżerii jest zwykle nieskomplikowana a jej koszty w zależności od stosowanych materiałów wynoszą od 3000 (konstrukcje z betonu} do 60 000 PLN (konstrukcje stalowe ze szkłem.

Read More